LPKS Agrario no 28.11.16-04.12.16 aicina braucienā uz Agromek izstādi Dānijā

400 pix

LPKS Agrario no 28.11.-04.12 aicina braucienā uz Agromek izstādi Dānijā

PIETEIKŠANĀS BRAUCIENAM, RAKSTOT E -PASTU MAIRITA@AGRARIO.LV VAI ZVANOT PA TĀLR. 26332618

 7  dienas; visas naktis viesnīcās

  Dānija - viena no Skandināvijas valstu pērlēm, apburs Tevi ar savu šarmanto mieru un labvēlību.
  Kopenhāgena - mierīgākā un harmoniskākā Eiropas lielpilsēta. 
  Odense
- pasaku meistara Andersena dzimtā pilsēta. 
  Hamburga
- viena no Eiropas skaistākajām pilsētām.

1.diena. - 28.11. (pirmdiena). Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. - 29.11. (otrdiena). Brokastis viesnīcā. Dosimies uz Šverīni - „pērli septiņu ezeru spogulī", kur pastaigāsimies Šverīnes vecpilsētā, aplūkosim Rātslaukumu ar Rātsnamu, Baltijā ievērojamāko ķieģeļu gotikas celtni no 13.-15.gs. Brauciens uz viesnīcu Zleep Hotel Aarhus*** Dānijā.

3.diena. - 30.11 (trešdiena). Brokastis viesnīcā. Izstādes Agromek apmeklējums Herningā. Nakts viesnīcā Zleep Hotel Aarhus*** Dānijā. 

4.diena. - 01.12. (ceturdiena). Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Fīnas salu, uz pasaku meistara Andersena dzimto pilsētu Odensi. Kopenhāgenas apskates ekskursija. Kopenhāgena ir mierīgākā un harmoniskākā Eiropas lielpilsēta. Šeit tūristus uz katra soļa sagaida Andersena pasaku varoņi un iepriecina krāsainās „piparkūku mājiņas pie kanāliem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīt Kopenhāgenas ievērojamākos apskates objektus: skaisto Dāņu parlamenta ēku - Kristjansborgu, pieminekli pilsētas pamatlicējam - bīskapam Absalonam, kvartālu Ņuhavn (Jaunā Osta), Torvaldsena muzeju, Fondu biržu, Karalisko teātri, Nacionālās mākslas galeriju, Ziemas karalisko rezidenci, majestātisko karalienes Margrietas pili - Amalienborgu. Jūs apskatīsiet pasaku rakstnieka Hansa Kristiāna Andersena māju, Marmora baznīcu, un, protams, slaveno skulptūru, kas ir kļuvusi par Dānijas simbolu - Mazo nāriņu. Iespējamas vakariņas siļķu restorāna. Nakts viesnīcā Carlton Guldsmeden *** Kopenhāgenā.

5.diena. - 02.12. (piektdiena). Brokastis viesnīcā.  No rīta brīvais laiks pastaigai Kopenhāgenā. Izbraukums uz Kronborgas pili - slavenā Hamleta pils atrodas Helsingeres pilsētiņā, kas ir plaši pazīstama, pateicoties Šekspīra nemirstīgajam sacerējumam, drāmai „Hamlets", kuras darbība norisinās tieši šeit. Pils arhitektūras raksturīgie elementi - striktas fasādes, stūra torņi, Taurētāja Tornis, kā arī mitoloģiskais "Aizmigušais vikings", kas apsargā Dāniju. Šobrīd Kronborgas pils ir karaliskā rezidence. Brauciens uz Vāciju. Nakšņošana viesnīcā Hamburgas apkaimē.                    

6.diena. - 03.12.(sestdiena). Brokastis viesnīcā. Brīvā Hanzas pilsēta Hamburga - viena no skaistākajām Vācijas pilsētām, kurp dodas tūristi no visas pasaules. Mēs apmeklēsim pilsētas Rātsnamu, vēsturisko ielu „Deichstrasse", uz kanāliem esošo noliktavu pilsētu, Hamburgas galveno baznīcu Michaelskirche, pastaigāsimies pa Hamburgas slaveno ostas promenādi, un vēl daudz kas interesants Jūs gaida pilsētā pie Elbas. Pēcpusdienā dosimies uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

7.diena. - 04.12.(svētdiena). Brokastis viesnīcā. Ceļš mājup caur Poliju, Lietuvu. Atgriešanās Dobelē vēlu vaka­rā .

Brauciena cena: 480 EUR, tajā ietilpst:

 • komfortabls autobuss (WC, video, kondicio­nieris, karsts ūdens, tēja, kafija)
 • ceļu nodokļi
 • 4 naktis***viesnīcā Dānijā/Vācijā divvietīgos numu­ros ar visām ērtībām
 • 2 naktis *** viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi
 • ekskursija ar vietējo gidu (krievu valodā )

Papildus izdevumi:

 • veselības apdrošināšana 8 EUR - līdz 70 gadu vecumam; no 71 gada - piemaksa;
 • Kronborgas pils - 80 DKK;
 • Andersena māja - 30 DKK
 • Muzejs ~ 10  EUR
 • Siļķu Restorāns Kopenhāgenā - 18 EUR

2015.gada cenas

Kopā: ~100 EUR
1 DKK ~ 0,1340 Euro

Papildus informācija:

 • papildus vieta autobusā - 105 EUR
 • piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā - 130 EUR
 • ieteicams paņemt līdzi vismaz 300-400 EUR
 • pusdienas kafejnīcā: 10-15 EUR, kafija 2 EUR

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma. Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nav de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!                 

Min.cilvēku skaits grupā = 42    

Lūgums pieteikties braucienam, rakstot e-pastu: mairita@agrario.lv  vai zvanot  26332618.